ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
♥ Nexus RolePlay ♥ Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
♥ Nexus RolePlay ♥ Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
♥ Nexus RolePlay ♥ Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
♥ Nexus RolePlay ♥ Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTrEmE fOrUm [HR]


 
Početna stranicaChatanjeGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na EXTREME FORUM HR ugodnu zabavu zeli vam adm tim!

vas banner ovdje



 

 ♥ Nexus RolePlay ♥

Go down 
Autor/icaPoruka
Mima ^^
Gost - manje od 25 postova
Gost - manje od 25 postova



Broj postova : 2
Bodovi: : 42482
Join date : 23.09.2012

♥ Nexus RolePlay ♥ Empty
PostajNaslov: ♥ Nexus RolePlay ♥   ♥ Nexus RolePlay ♥ Emptyned ruj 23, 2012 3:56 pm

>> NEXUS ROLEPLAY <<
SERVER IP : 91.193.75.31 :1234
TS IP: 82.146.48.249
Forum: sa-hq.net
Server na kakvom jos niste igrali,dodjite da se druzimo !!!
Igrajte sa svojim prijateljima, dodjite svi zajedno da igrate na serveru na kome, verovali ili ne, nema bugova.Uz pravu roleplay igru imacete osecaj da zivite drugi zivot, jer na serveru postoji sve ono sto imate u realnom zivotu.Dosta je vise servera koji su preslikani jedni od drugih,i svi imaju scripte (original) BE. Pa kad je tako zar to nije copy - paste servera i da svi onda lice jedni na druge. Mi ne mozemo da vas nateramo da igrate kod nas i necemo jer je prirodno da igrate tamo gde vam se svidja, ali mislimo da u zivotu treba probati i druge stvari pa tako i druge servere i onda se odluciti za onaj pravi, jer ako ne igrate na drugim serverima kako cete znati koji je dobar koji nije. Ne dozvolite da vam mazu oci kako ovaj ne valja, onaj dobar, sami mozete odluciti koji je dobar koji ne. Nemojte dozvoliti da neko upravlja sa vama i vasim virtuelnim zivotom koji zivite u igri. Zato vas NEXUS tim poziva da isprobate nas server i tek onda donesete sud o tome koliko je dobar ili ne, a ne da vam to drugi kaze. Iskustvo nam govori da cim se pojavi novi server na sve moguce nacine se pokusava spreciti odlazak igraca a to se cini: poklanjanjem levela, davanjem para, deljenjem helpera i vipova. Nemojte da vam time zamaskiraju vid pa da ne vidite server koji uradjen po evropskom standardu sa svim elementima realnog zivota i kome ne moze da parira ni jedan server koji je radjen na principu copy - paste a svi su skoro takvi. Jos jednom vas pozivamo da nam se prikljucite i da dokazemo ako nista drugo bar Evropi da i mi imamo server koji moze biti rame uz rame sa njihovim serverima.
[Vrh] Go down
 
♥ Nexus RolePlay ♥
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ex-Yu Roleplay
» BlackEdition Roleplay
» NooBot Roleplay
» DX RP DeluXe RolePlay
» Space RolePlay 0.3x

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ExTrEmE fOrUm [HR] :: ReklamiranjE [OGLASI] :: Reklamiranje SA:MP servera-
Forum(o)Bir: