ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTrEmE fOrUm [HR]


 
Početna stranicaChatanjeGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na EXTREME FORUM HR ugodnu zabavu zeli vam adm tim!

vas banner ovdje



 

 Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se

Go down 
Autor/icaPoruka
sarac007
Gost - manje od 25 postova
Gost - manje od 25 postova



Broj postova : 16
Bodovi: : 40344
Join date : 13.05.2013

Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se Empty
PostajNaslov: Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se   Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se Emptypon svi 13, 2013 3:59 pm

IP: 193.192.58.90:7794
Otvoren je novi sa:mp server
U mod je puno stvari ubaceno kao sto su vikendice, stanovi i vlastita skladista za kupnju..rentaheli po cijelim gradu
spawna se na kolodvoru i na pocetku dobijete lvl 2..
VRACAMO STATSE
Novi poslovi kao sto je dostavljac kruha i mehanicar za auta koji je jedan od najpopularnijih poslova na srv pomocu komande /otkaci vozite auto do baze i onda dobijete 500 $ i iducih 5 min ne mozete dostaviti vozilo..
ubaceni novi biznisi poput: PEkara,fastfood,porezna uprava, rentheli,ogranicenje brzine,parking servis da sve su to biznisi
posjetite nas
IP: 193.192.58.90:7794
[Vrh] Go down
 
Balkan levels Rol3Play server (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas i uvjerite se
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Balkan levels Rol3Play server vracamo stats (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas
» Balkan levels Rol3Play server vracamo stats (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas
» Balkan levels Rol3Play server vracamo stats (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas
» Balkan levels Rol3Play server vracamo stats (vikendice, stanovi, novi bizovi..sve naj) posjetite nas
» Balkan levels Rol3Play (Mod extra) posjetite nas i uvjerite se

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ExTrEmE fOrUm [HR] :: ReklamiranjE [OGLASI] :: Reklamiranje SA:MP servera-
Forum(o)Bir: