ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTrEmE fOrUm [HR]


 
Početna stranicaChatanjeGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na EXTREME FORUM HR ugodnu zabavu zeli vam adm tim!

vas banner ovdje



 

 Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h!

Go down 
Autor/icaPoruka
Kudrow
Gost - manje od 25 postova
Gost - manje od 25 postova



Broj postova : 3
Bodovi: : 49774
Join date : 18.09.2010

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Empty
PostajNaslov: Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h!   Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Emptyned srp 15, 2012 6:54 pm

Glavni Skripter: Gilbert
Owner: Ivan Kordić
Head Admini: Gilbert Morrison , Alek Clauson
SA:MP verzija: 0.3e
Server IP: 46.4.36.66:7791
Forum: www.ping-gaming.com
Verzija moda: 1.0.0

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Emw8dl72heipbzsz9rv2

R egister/login je u dijalogu. Sto se tice registracije, potrebno je unjeti: e-mail, lozinku, te tocna antibot slova.
Na loginu je slika koja pridodaje za server. Za logiranje na server Vam je potreban Vas password. Dok se prijavljujete jedna pjesma ce biti u pozadini.
-Ukoliko ste clan Staff Teama, prilikom dobijanja pozicije dobijate kod za dodatni login. Ukoliko pogrijesite taj kod, dobijate ban.

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! ThXyK



Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Kwevxo07qd24w2e1m08

Trenutno na server je 24 posla. Svaki posao je razlicit i donosi nove stvari. Poslovi idu po levelima, takodjer i zarada. Zarade su male sto ste manji level.


Kosac Trave
Level potreban za posao: 1.
Zadatak: Potrebno je pratiti CP-ove po polju i zaradjivati novce


Farmer
Level potreban za posao: 1.
Zadatak: Za ovu vrstu poslova, imate jos 3 dodatna izbora. -Vrsenje, voznja mljeka, oranje. Za svaki dio posla dobijate posebnu zaradu novca


Mehanicar
Level potreban za posao: 1.
Zadatak: Obavezno se javljati na pozive od gradjana. Osim poziva, imaju zadatak svako slupano vozilo odvesti u radnju te ga popraviti.


Zastitar
Level potreban za posao: 2.
Zadatak: Zastitari ilitiga Bodyguard sluze kao tjelohranitelji. Ioako su civili imaju pravo na oruzje ( naravno, uz licencu. ) Inace ih policija moze privesti zbog ilegalnog posjedovanja oruzja.


Smetlar
Level potreban za posao: 3.
Zadatak: Za ovu vrstu posla imate 2 dodatna izbora. Cistiti ulice ili kupiti smece kamionom. Zarada je razlicita


Postar
Level potreban za posao: 3.
Zadatak: Potrebno je pratiti CPove i zaraditi


Diler Drogom
Level potreban za posao: 5.
Zadatak: Posao Dilera Droge je ilegalan. Sto znaci da ga nema na popisu. Kupovina sjemena ide na racun clanova GSF-a. U planu imam napraviti da clanovi GSfa mogu prodavati i dilazi drogu. Sve ovisi o broju igraca


Diler Oruzjem
Level potreban za posao: 5.
Zadatak: Posao Dilera Oruzja je ilegalan. Sto znaci da ga nema na popisu. Novci od kupovine materijala idu clanovima CT-a i SCF-a.


Advokat
Level potreban za posao: 5.
Zadatak: Ukoliko osoba bude uhapsena, zadatak advokata je da oslobodi tu osobu, ukoliko je jamcevina dozvoljena.


Detektiv
Level potreban za posao: 5.
Zadatak: Dvoumio sam se zbog ovog posla. Htio sam staviti da clanovi drzavne sluzbe + hitmani mogu ujedno biti detektivi. Uglavnom, ostavio sam kao posao. Sluzi za pronalazak ljudi. Placa = 0 $


Vozac Busa
Level potreban za posao: 6.
Zadatak: Zadatak je prevoziti ljude sa stanice. Imate vise vrsta ruta.


Gradjevinar
Level potreban za posao: 7.
Zadatak: Za ovu vrstu imate 2 izbora. Prevozidit beton ili sa bagerom valjati novi beton.


Drvosjeca
Level potreban za posao: 12.
Zadatak: Ovo je ujedno i najisplativiji posao. Bit posla je sjeci drva, tj. pratiti CPove.


*Ovo nisu svi poslovi, ovo su jedni od isplativijih poslova.

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Rsnkm69ttz8b4w4pralu

Sto se tice organizacija/mafija bandi, reci cu Vam samo osnovne stvari. Razlog je taj, zelim da sami otkrijete zanimljivosti na serveru. Lokacije nece biti otkrivene zbog boljeg RPa.



Policija
Sto se Policije tice njihov je zadatak brinuti se o prometu i prekrsajima u prometu. Dilanje i otmica nisu njihovi poslovi

FBI
FBI nema pravo raditi posao PD-a. Njihov zadatak je raditi racije i hvatati dilere. Oni se ne bave prometom, nego undercover zadacima.

Sicilian Crime Family
SCF ili poznatiji kao LCN. Mafija sa brda. Dobijaju reket sa gun shopova, materijala od posla diler oruzja. Svoje neprijatelje rijesavaju u marku i tajnosti.

Chinese Triads
CT ili poznati WTM / Yakuza. Bave se dilanjem oruzja. Novac dobijaju od gun shopova. CT i SCF su 2 mafije koje su u vrlo losim okolnostima.

GSF
Clanovi GSFa dobijaju novce od sjemena. U policiji su vrlo poznati, pa se svako malo ockuje racija u njihovom hoodu.

LSB
Osim GSFa, tu je i Los Santos Ballas. Dobijaju novce od droge, te su na ratnoj nozi sa GSFom.

CNN
Radio CNN se nalazi odmah kod spawa. Oni izvjestavaju o trenutom stanju u gradu, o nemirima u gradu.


Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! 75w4xchrimk7r4xjyk8d

Ownership je jos jedna odlicna stvar na serveru. Sto sve mozete posjedovati:
-1 Kucu
-2 Firme
-1 Stan
-1 Vikendicu
-2 Vozila

Na serveru se nalazi: 350 kuca, 420 stanova, 42 Jfirme, 28 Firmi, 202 Vikendice.


Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Njltab6qalbzptzrbzs

Carneval je jedna novija stvar na nasem serveru. Rijec je o lunaparku. Lokacija se nalazi na selu, a mogucnosti su: -autici na sudaranje, kartrace, i brod koji se ljulja.

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! FDVEX


ZAKLJUCAK

Pozivamo sve Vas igrace da nam se pridruzite. Ekipa je dobra, bit igre je dobra zabava, sto Vam i mozemo pruziti. Imam u planu jos dosta toga napraviti za server, samo naravno ako bude igraca. Otvaranje je u nedjelju, 08.07.2012

LOKACIJE

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! WfrFG

Lokacija spawna. Imam u planu dodati izmjeniti jos neke stvari.

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! TcVWF

Policija - Ovdje ce biti velikih izmjena. Ne znam da li cu uspjeti stici do otvaranja.

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! R304y

Slika glavne ulice.

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! FLITN

Lokacija burger shoota. Novi je u izradi

Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h! Jir3d

Kolodvor. Posao vozaca busa cu premjestiti

Opis napisao:
Gilbert
[Vrh] Go down
 
Ping Gaming Community - 15.7.2012. u 20h!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Unity Of Roleplay Online Gaming Community[Otvorenje Servera 23.12.2012-20:00h]
» Elite Gaming Community
» YUnited Balkan-Online gaming community
» [VG] Virtual Gaming Community
» Unique Gaming community[IP: 176.9.100.232:8231]

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ExTrEmE fOrUm [HR] :: ReklamiranjE [OGLASI] :: Reklamiranje SA:MP servera-
Forum(o)Bir: