ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
Balkan Games RPG Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
Balkan Games RPG Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
Balkan Games RPG Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
Balkan Games RPG Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTrEmE fOrUm [HR]


 
Početna stranicaChatanjeGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na EXTREME FORUM HR ugodnu zabavu zeli vam adm tim!

vas banner ovdje



 

 Balkan Games RPG

Go down 
Autor/icaPoruka
Bobo_Caric
Gost - manje od 25 postova
Gost - manje od 25 postova



Broj postova : 1
Bodovi: : 42569
Join date : 02.09.2012

Balkan Games RPG Empty
PostajNaslov: Balkan Games RPG   Balkan Games RPG Emptyned ruj 02, 2012 3:48 pm

[center]Balkan Games RPG FUGuV

Poštovani ?itatelji ujedno i gledatelji , na ovom malom uvodu ce te vidjeti nešto o serveru i ujedno zajednici Balkan Games community-a.Što se ti?e ove zajednice , ona se prije zvala G-unit , no radi spleta okolnosti to se ime promjenilo u "Balkan Games" . Par ljudi iz administracije se promjenilo i ništa više posebno.Server je mnogo izmjenjen što znaci da ima mnogo unikatnih ideja koje cemo vam predstaviti u ovoj temi.
Naravno , da napomenem server ima mod od NL:RP-a ali je skoro cijeli izmjenjen.





Balkan Games RPG CEUu6
Register i login sistem je potpuno isti kao na NL modu samo je nešto malo izmjenjeno!
Što se ti?e logina , nema ništa posebno osim jaka sigurnost koju vam nudi Balkan Games.
Register se radi u 6 koraka od 1/6 to?nije , a njih mozete vidjeti na sljedecim slikama!

Balkan Games RPG GwKsb
Balkan Games RPG Qvbat
Balkan Games RPG R7WtZ
Balkan Games RPG AvIN
Balkan Games RPG Uez74




Balkan Games RPG SydLq

Što se ti?e spawna , spawn nije unikatan mnogi serveri koriste taj spawn i najpoznatiji je pod imenom "Kolodvor". Poznatiju sliku kolodvora mozete vidjeti poslije ovoga texta ujedno i na spawnu text koji "reklamira" Balkan Games i pomoc pocetnicima!
Balkan Games RPG PH8aV
Balkan Games RPG RaZk0




Balkan Games RPG Hd8A
Unikatne ideje vam moramo predstaviti , pa evo predstavit cemo vam prvo Auto Salon. Reklo bi' se da to nije samo Auto Salon nego u tom salonu imaju sve vrste vozila , od letjelica pa do motora..
Lokacija je malo neobi?na na Santa Mariji Beachu to?nije onaj poznati mol-pravac.

Balkan Games RPG 2D0iM




Balkan Games RPG LyWG7
Firme na serveru su jako poznate , rijetko koja se nadje da je na prodaju(na buy-u) , postoje JFirme koje nemaju Interijera , to su najcesce Rent a Car i takve..
Unikatne baš i nisu , a takodjer su u DIJALOGU!

Balkan Games RPG VlwuB
Balkan Games RPG YPo8




Balkan Games RPG Ox8aJ
Ku?e takodjer kao i biznisi/firme su jako raširene i poznate , ima ih par koji su na prodaju , nisu unikatne ali imaju jako dobrih stvari , kao npr. stavljati drogu/oruzje i razne stvari u kucu.
Postoje naravno i HC - House Car kojeg mozete kupiti sa GOLDom i bez njega , naravno uz donacije mozete svoju kucu mappati i sredjivati je kako god zelite(ovisni koliko donirate i koliko objekata moze stat)
Postoje razne vrste kuca , mala kuca , srednja kuca i ostale pa sve do vile ali na ovom opisu sam uzeo malu kucu na prodaji jer je nemoguce naci nesto ve?e da je na prodaju!

Balkan Games RPG PvVZg
Balkan Games RPG P1SUq




Balkan Games RPG H06Z7
Banka na serveru je unikatna , i neznam da li ijedan server ima banku na ovome mjestu.
Mnogo toga je promjenjeno , okolo ima parking ali se na slici i ne vidi.Ništa više posebno nemamo reci za banku , samo da ona nema vlasnika da je "Državna".

Balkan Games RPG UYljr




Balkan Games RPG LG82y
Vijecnica , opstina , opcina kako se ve? više moze nazvati je tako?er unikatna , ali lokacija je vrhunsko odabrana bar za mene. Lokacija je na "brdu" moze se tako reci , ispred nje je ogromni parking za parkiranje auta , te je nemoguce se autom popeti gore.Za dodat se više nema , samo da je to gradona?elnikova rezidencija zajedno sa njegovim clanovima kojima su auta na parkingu ispred.
Balkan Games RPG 7C2oa




Balkan Games RPG U6xYz
Što se ti?e stanova , do nedavno je bila senzacija a sada je ve? malo ponestalo te senzacije.
Hocu reci da su se stanovi na serveru jako koristili a sada ve? nisu , ima mnogo neznam tocno ali ih je isto tako ve?ina kupljena.

Balkan Games RPG 48Th9




Balkan Games RPG 7jPMq
Sto se tice vozila , letjelica , brodova auta i ostalih.. vrlo su popularni na serveru.Ovoga puta sam istakao samo opcije vozila kako one u dijalogu izgledaju , naravno gore sam se izjasnio da se samo u jednom Salonu sve kupuje , imate sve na GPSu , stoga dalje duljiti necu pogledajte na sljedecoj slici opcije vozila!
Balkan Games RPG Y8jcG




Balkan Games RPG G2epn
Mehanicari spadaju u posla , ali njih sam ovdje postavio jer su najzanimljivija stvar na serveru.
Unikatni su , na lokaciji su odli?noj i sto sam gore najavio vrlo su popularni i najpoznatiji posao na serveru.
Imaju više vozila ispred rezidencije njihove , te ima poslovni biznis koji je kupljen od strane igra?a na serveru.Na sljede?im slikama mozete vidjeti kako izgleda , a lokacija je na putu do aerodroma.

Balkan Games RPG EjP5A
Balkan Games RPG 4q1lW




Balkan Games RPG CHiW1
Na serveru ima prili?no 20 -ak legalnih poslova i 10 -ak ilegalnih poslova.Ovaj put ovdje smo vam dali samo legalne poslove jer cete ilegalne morati sami pronaci!.Naravno , poslovi su u levelima a najveci za sada level treba za posao Rudara.Ve?ina poslova imaju svoga vlasnika , koji ima odre?en broj clanova/zaposlenika isto tako i svoja odre?ena auta. Najpoznatiji poslovi su Mehanicar i Rudar ja mislim da su ta dva najrasirenija.
Balkan Games RPG YnRID
Balkan Games RPG DTeRM




Balkan Games RPG Q9Y5B
Najunikatnije nešto do sada je "Obijanje vozila" , za obijanje vozila vam treba profesionalna živa kojoj je cijena malo nerealna 700 $ , sa tom zicom mozete svako auto obiti , ovisno ono koje ima alarm i odre?eno nemozete. Netrebate imati nikakav posao kradljivac niti išta , mozete biti obican civil i to raditi , sistem toga mozete pogledati na sljedecoj slici!
Balkan Games RPG Zs4m




Balkan Games RPG YCE6p
Organizacije su jako napredne na serveru , sa 2 lidera svaka organizacija.
Na serveru su 5 organzacija a to su :
- Bolnica
- Policija
- RadioBG
- Cobra 11
- Gradona?elnik


Balkan Games RPG CYjN
Policija ima najznacajniju ulogu u gradu , kontrolira grad i pregledaje sve.
Njihova baza/rezidencija je na obi?nom mjestu na Squeareu(mozete vidjeti na donjoj slici tko nezna).
Sto se ti?e mappinga , nesto nije puno sre?eno ali je sasvim solidino i dovoljno!

Balkan Games RPG BAdJQ

Balkan Games RPG WOMId
Bolnica je tim koji spašava ljude na serveru , sa vodstvom 2 lidera.Njihova baza je blizu Glen Park mosta , imaju doli?an interijere i svoja vlastita auta , no više o Bolnici u sljedecoj sliki.
Da pojasnim , isto tako mapping nije nešto odra?en nije prenatrpan , no bit ce bolji na sljedecem updateu.

Balkan Games RPG EkBhC

Balkan Games RPG KcTa
Cobra 11 je poznata kriminalna policija koja hara cijelim Los Santosom. Imaju prebrza auta , namjenjena su za profesionalne zlocince koji vladaju Los Santosom , njihova baza je iza Policije tako da su jako blizu.
Baza im je odli?no ure?ena , popunjena višim dijelom objekata i isto tako za dodat se ništa nema.

Balkan Games RPG Jmn4W

Balkan Games RPG GeiLW
RadioBG je novinarska agencija u sredini Los Santosa , to?nije ispod mosta Glen Parka lokacija.
U njoj tocnije u interiju se mogu davati oglasi komandom /oglas , isto je jedno od popularnijih mjesta.
Mapping je lijepo sredio bazu sa staklima , no ja mislim da takodjer dolazi nova na iducem updateu!

Balkan Games RPG BFlo1

Balkan Games RPG XMTN2
Mayor/Gradonacelnik je najpoznatija osoba sa svojim clanovima u gradu. Imaju svoja auta ispred vijecnice
i u vijecnici dogovaraju odre?ene sastanke.
Mapping je odlicno takodjer sredio bazu , premjestio je na lokaciju di je prije mafija bila i sada je na vrhu Los Santosa.

Balkan Games RPG NeYqj




Balkan Games RPG R8mqr
Na serveru su 1 mafija i 4 bande.
Mafija :
- Terror Squad Crew
Bande :
- Groove Street Family
- Los Santos Ballas
- Los Santos Vagos


Balkan Games RPG Hreal
TSC - Terror Squad Crew je poznata mafija koja se bavi krijumi?arenjem drogom , imaju svoju rezidenciju te svoje ?lanove , to je mafija a mnogi misle da je Banda. Nalaze se blizu kolodvora , tajna lokacija izme?u ku?a i to je to o TSCu.
Balkan Games RPG ZnyBP

Balkan Games RPG QuOe
LSB - Los Santos Ballasi su poznata banda koja dila drogu te prebacuje preko granice , ina?e su siromašni te imaju hood. Njihova boja prevladava "ljubi?asta". Nalaze se u kvartu Ganton , prekoputa poznate GYM dvorane. Za ulazak potreban RP u hoodu.
Balkan Games RPG E6fbS

Balkan Games RPG OqJcg
GSF - Groove Street Family je mafija podrijetlom iz "šume" , što zna?i da su zeleni.Njihova boja je zelena što ozna?uje na šumu ujedno i novi znak "marihuanu". Bave se drogom i preprodajom nje , a hood im je u poznatoj lokaciji "središnji" Ganton. Takodjer za ulazak potreban Hard Core RP.
Balkan Games RPG Fer4y

Balkan Games RPG Dakxw
LSV - Los Santos Vagos je jedina banda koja prevladava u "gornjem" dijelu Los Santosa.Ona se bavi krijumi?arenjem i prodajom oruzja i materijala.Lokacija im je kao šta sam gore najavio gornji Los Santos to?nije brdo iznad Glen Park mosta.
Balkan Games RPG N5DLh
[Vrh] Go down
 
Balkan Games RPG
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Balkan Games
» Balkan Games RPG
» Balkan Games RPG
» BALKAN GAMES RPG
» Balkan Games RPG

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ExTrEmE fOrUm [HR] :: ReklamiranjE [OGLASI] :: Reklamiranje SA:MP servera-
Forum(o)Bir: