ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
NooBot RolePlay||7 Godina zajednice! Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
NooBot RolePlay||7 Godina zajednice! Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Za pristupiti forumu potrebno se logirati.
Ako nisi registriran, bilo bi vrijeme Very Happy
Ako ti se baš neda registrirat, barem posjeti :
NooBot RolePlay||7 Godina zajednice! Hrparty

ako imaš problem napiši ovdje:
KLIKNI ME!

ili mi pošalji mail:
LG_Kristijan77@hotmail.com
ili mi se obrati na chatu:
NooBot RolePlay||7 Godina zajednice! Hrparty

ExTrEmE fOrUm [HR]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ExTrEmE fOrUm [HR]


 
Početna stranicaChatanjeGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin
Dobrodosli na EXTREME FORUM HR ugodnu zabavu zeli vam adm tim!

vas banner ovdje



 

 NooBot RolePlay||7 Godina zajednice!

Go down 
Autor/icaPoruka
Dante NooBot
Gost - manje od 25 postova
Gost - manje od 25 postova
Dante NooBot


Broj postova : 3
Bodovi: : 31947
Join date : 03.08.2015

NooBot RolePlay||7 Godina zajednice! Empty
PostajNaslov: NooBot RolePlay||7 Godina zajednice!   NooBot RolePlay||7 Godina zajednice! Emptysub oľu 12, 2016 3:47 pm



      [o]Naziv Servera: NooBot RolePlay[o]Forum:  www.NooBot.info[o]NooBot Launcher: Klik[o]Teamspeak IP:  151.80.108.105[o]Facebook Stranica: Klik[o]Youtube kanal: Klik

    - NooBot RolePlay zajednica je osnovana u martu 2011. godine..U početku nismo imali mnogo igrača,negdje oko 30/40..Poslije su igrači počeli dolaziti uz pomoć našeg Marketing Tima..Tada smo počeli i obarati svoje prve rekorde..Do danas smo mnogo napredovali,svakim danom smo sve bolji i bolji.U server je uloženo mnogo truda,a to i pokazuju razni unikatni sistemi,mape,eventi..Server/Forum administracija je jako dobro organizovana,uvijek ima bar jedan Admin/GM koji vam može pomoći.Eto,ukratko o nama.Sada prelazimo na opis.Ukoliko želite igrati na NooBot serveru potreban vam je NooBot Launcher.Njega možete skinuti klikom na ovaj link.Launcher je veoma jednostavan za korištenje,a ima i keybinder što vam može olakšati igru.Nakon što uđete na server morate se registrovati..Prilikom registracije morate unijeti tačnu e-mail adresu zbog verifikacije naloga[nećete moći obavljati osnovne radnje na serveru bez verifikovanog naloga].Više o registraciji kroz par slika:Nakon registracije slijedi jedna nova stvar a to je Ingame Intro gdje će vam biti prikaze neke od važnijih lokacija na serveru.Više o tome kroz video:Nakon registracije stižete na spawn.Tu imate par trgovina gdje možete uzeti osnovnu opremu,imate kafić i rent.Nakon što bolje pregledate sve to možete poći sa /tutorial -om.NooBot RolePlay sadrži mnogo sistema..Od osnovnih "jednistavnih" do mnogo složenijih unikatnih sistema.Predstavit ću vam nekoliko sistema,a sa ostalim se upoznajte na serveru.


    • Mobil Sistem- Ukoliko želite komunicirati sa prijateljima ili ostalim građanima morate si uzeti mobilni telefon.Uzimate ga tako što odete u neki mobilshop i kucate /buy i izaberete si model kolji želite.Zatim odete do najbliže trafike i uzmete si sim karticu i bon za telefon.Veoma jednostavno zar ne ?[/li]

[Vrh] Go down
 
NooBot RolePlay||7 Godina zajednice!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» NooBot RolePlay||7 Godina zajednice!
» NooBot Community || 7 GODINA ZAJEDNICE
» NooBot Community || 7 GODINA ZAJEDNICE
» Ex-Yu Roleplay
» |Big SMoke| Roleplay

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
ExTrEmE fOrUm [HR] :: ReklamiranjE [OGLASI] :: Reklamiranje SA:MP servera-
Forum(o)Bir: